O NAS

Targi Kompozyt EXPO Kraków 2013

Z przyjemnością informujemy ,iż nasza firma otrzymała nagrodę Targów Kompozyt Expo w katerorii "maszyny i urządzenia do obróbki materiałów kompozytowych" za "dozowniki Bridgemaker oraz Sinkmaker za oryginalność koncepcji i precyzję dozowania surowców sypkich i ciętych włókien z żywicami".

 


 

Czym sie zajmujemy

RPM Technologie - stawiamy na profesjonalne technologie produkcji materiałów kompozytowych, dlatego tez specjalizujemy się w maszynach i urządzeniach wyłacznie powiązanych z żywicami poliestrowymi i epoxydowymi.

DYSTRYBUTOR GRACO
Mając odpowiednie doświadczenie w pracy z żelkotami oraz żywicami doradzamy jak i zaopatrujemy w urządzenia do natrysku jak i transferu materiałów poliestrowych (żelkotów i żywic). Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy GRACO w branży FRP.
W powiązaniu z naszym doświadczeniem z maszynami jak i z materiałami potrafimy dobrać całą technologię jak i materiały.

SERWIS Glascraft / Graco
Jako partner GRACO BVBA. mamy autoryazację na naprawę urządzeń GRACO oraz dostep do oryginalnych części producenta.
Mamy także wieloletnie praktyczne doświadczenie w naprawach urządzeń Glascraft, posiadamy części do wszystkich modeli żelkociarek oraz maszyn do sprayrowingu tej marki.

ZESPÓŁ PROJEKTOWY
Nasz zespół jest wstanie wykonać dla Państwa urządzenia i maszyny, pod indywidualne zamówienie, możemy też modernizować linie produkcyjne. Jesteśmy producentem maszyn do odlewów polimerobetonowych oraz solid surface. Każde urządzenie jest projektowane i budowane indywidualne pod potrzeby klienta z uwzględnieniem charakterystyki przetwarzanych materiałów oraz bezpieczeństwa. Nasze urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o przemysłowym zastosowaniu w procesie ciągłego odlewania takich produktów jak:

 

Nasze urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o przemysłowym zastosowaniu w procesie ciągłego odlewania takich produktów jak:

- zlewozmywaki
- umywalki
- parapety
- płyty gzymsowe
- płyty elewacyjne
- rzeźby
- blaty kuchenne

solid surface, polimerobeton, cultured marble, sztuczny kamień, countertops, granite, onyx, marble, quartz surfaces, sztuczny marmur, kompozyt mineralny, beton polimerowy, konglomerat marmurowy, duroplast, lany marmur, polymer concrete, mixing, metering,degassing, casting machine

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas rpm@rpm-technologie.pl jesteśmy gotowi podjąć się Twoich najbardziej wymagających projektów.